قوانین و مقررات


وبسایت دکتر محبوبه دهقانی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و مسئولیت حفاظت از آن ها را به عهده می گیرد.

قوانین نوبت دهی:

– کاربران محترم می‌توانند از قسمت نوبت دهی اینترنتی و مشاهده ساعات کاری پزشک، نسبت به دریافت نوبت اقدام نمایند.
– فرآیند نوبت دهی در سایت دکتر محبوبه دهقانی نیاز به عضویت و ساختن نام کاربری ندارد و تنها از طریق کدملی قابل انجام است.
– پرداخت حق نوبت می بایست از طریق سایت و به صورت آنلاین انجام شود.
– بعد از گرفتن نوبت، کدرهگیری برای شما نشان داده خواهد شد. لذا از شما خواهشمندیم برای مراجعه به پزشک، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

قوانین لغو نوبت:

اشخاصی که نوبت گرفته اند اگر به هر دلیلی نتوانند در مطب حضور پیدا کنند میتوانند با شماره تلفن مطب تماس گرفته و نوبت خود را کنسل و وجه پرداختی خود را دریافت نمایند. شرایط استرداد وجه پرداختی به دلیل مطابقت با قوانین مالیاتی و هزینه های جانبی بازگردانی وجه، مبلغ 85 درصد از کل حق ویزیت می باشد.

کاربرانی که قصد استرداد وجوه پرداختی خود را دارند کافی است با شماره تلفن مطب تماس گرفته و با اعلام کردن یک شماره کارت معتبر، 85 درصد وجه پرداختی خود را مسترد نمایند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به دکتر محبوبه دهقانی می باشد. هرگونه کپی برداری از محتوا و طرح های بکار رفته در سایت، طبق قوانین حقوق مولفین پیگرد قانونی خواهد داشت.